Een staaltje van alternatief ondernemerschap: Carl Deseyn organiseert gratis concerten in de uitgediende, nu dakloze  kerk van Bossuit/Avelgem.

Om geslaagd te ondernemen heb je soms niet veel nodig

De kerk van Bossuit is sedert  2010 uitgediend. Wegens de hoge kosten voor een dakreparatie besliste de gemeente Avelgem om het dak af te nemen. Ze staat nu als monument beschikbaar voor openlucht activiteiten.

Nu al 5 jaar houdt mijn vriend Carl Deseyn er gratis concerten. Met collega’s muzikanten, waaronder altijd jongeren. Carl is geen gangbare ondernemer, maar wel een ondernemend iemand. Telkens verwelkomen ze 50 tot 100 toehoorders.

Er staan geen zitmeubelen meer in de kerk, dus brengt iedereen zelf stoelen, relaxzetels en dekens mee. Tegen een kleine vergoeding worden drankjes aangeboden.
Een bevriende drukker zorgde voor een vriendenprijsje  voor de flyer en voor enkele gratis advertenties.

Als het echt regent, gaat het gewoon niet door.

Music Under The Stars - 2018

Music under the stars 13&14 augustus

2 gedachten over “Music under the stars 13&14 augustus

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.